Personalebureauet Max

Sidste nyt fra Max management
 

Skoleprojekt for udskolingen i Sorø.

Soranas vintercamp tager udgangspunkt i de konkrete udfordrigner der hos de 14-17 årige.

læs mere.

 

Connect Workflow

Max Management deltager aktivt i Connect Workflow der hjælper små og mellemstore virksomheder i skabelse af klynger der kan byde ind på ordrer og udbud. Helt konkret her vi aktuelle projekter i Region Sjælland og Rusland. 

Læs mere

 

Max Managements rådgivningsteam er en realitet

Vi råder over et kæmpe netværk af kompetente mennesker fra erhvervslivet der selv har gjort deres erfaringer med stort set alt indenfor det at drive en virksomhed. Som noget unikt tilbyder vi at analysere din virksomhed og sætte nogle mål med dig - Ganske gratis.

læs mere

Max Management har fokus på 8 specifikke områder der løfter kompetencen for dig selv eller din virksomhed.

 

Hvert områder har forskellige punkter og oplæg til seminarer.

Alle områder kan købes som foredrag, kursus, seminar over en eller flere dage eller som længere udviklingsforløb. Kig under hvert område for inspiration til emnet.

 

 

 

  

 

  

 

   

 

Vi tilpasser udviklingsforløbet direkte til dig og din virksomhed.

Kontakt os for mere information på 40 58 89 18 eller jp@maxmanagement.dk

Jan Poulsen og Henrik Poulsen
 

Max Management hovedkraft er Jan Poulsen.

Igennem de sidste 20 år har Jan kørt udvikling af mennesker i virksomheder og medvirket til adskillige forandrings projekter undervejs.

Jan har en indlevelsesevne og entusiasme der gennemsyrer alt hvad han engagerer sig  i.

 

 

Max Management · Spurvevej 2 · 4180 Sorø · Tel. 40 58 89 18  · jp@maxmanagement.dk  · CVR 28003927